Uznam - idealne miejsce na pobyt dla każdego Flug nach Usedom - Startseite

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Cesarskie wille Wakacje jak za czasów cesarza – jest to możliwe w starannie odrestaurowanych willach nadbałtyckich kurortów. Odnowione budynki w barokowym, neoklasycznym, francuskim lub włoskim stylu świadczą o smaku ich budowniczych i otaczają urlopowiczów do dzisiaj swoją atmosferą z czasów cesarza.


Wysokiej klasy apartamenty Wysokiej klasy, luksusowe, a zarazem gwarantujące domową atmosferę: zwłaszcza rodziny przeżywają niezapomniane wakacje w apartamentach na wyspie. Bez względu na to, w której części wyspy: wakacje w własnych czterech ścianach są możliwe wszędzie na wyspie Uznam.

Hotele Spa Wyskakuj z łóżka! Z przytulnego łóżka w hotelu Spa idzie się bezpośrednio na „kąpiel Kleopatry”, masażaromatyczny i Aqua Fitness. Uciec od codziennego życia, zrobić przerwę – najlepiej udaje się to w hotelach.
Spa rozsianych po całej wyspie.

Domy kryte strzechą Domy kryte strzechą, które tworzą szczególny urok Achterland, obiecują romantyczną atmosferę. Tutaj krąży orzeł bielik ponad drewnianymi kutrami, które kołyszą się na morzu, podczas gdy słońce zachodzi przed zapierającą dech w piersiach dziewiczą naturą wyspy Uznam.

Luksusowe apartamenty – unikalna jakość W apartamentach na najdłuższym molo w Niemczech jesteś naprawdę blisko szumiącego morza. Pierwsze promienie słońca budzą ciebie w łóżku. Uczucia lekkości doświadczysz w „Floating Houses“, w samym sercu natury na Krumminer Wiek. Marzyć pod żaglami, jest to możliwe na „Białej Wydmie“. Ten tradycjonalny szkuner zbudowany został w 1909 roku i dysponuje 20 łóżkami. Bajeczny urlop Spa we dwoje gwarantuje wieża pilotowa w Karnin. Tutaj możecie odpocząć w jacuzzi lub w trakcie śniadania w łóżku z widokiem na Zalew Szczeciński. Jeśli podoba ci się coś bardziej wytwornego, zamek wodny Mallenthin zaprasza swoją rustykalną gościnnością, Spa, własnym browarem i palarnią kawy.

Wakacje w hotelach z gwiazdkami. Na wyspie Uznam dosięgasz gwiazd. Pierwszorzędna jakość jest dla branży hotelarskiej na Uznam obowiązkowa. Bez względu na to, ile gwiazdek twój hotel posiada - spędzisz wakacje na najwyższym poziomie. Niezależnie na co się zdecydujesz na wyspie Uznam, twoje wakacje będą niezapomnianym wrażeniem, ponieważ tutaj doznasz najlepszych usług i komfortowej atmosfery.

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<