Żeglarstwo na Uznamie Flug nach Usedom - Startseite

+49 38375 244 244

 Usedom Tourismus GmbH

Wody wokół wyspy Uznam cieszą się ogromną popularnością wśród miłośników uprawiania sportów wodnych. Łącznie 38 portów na wyspie i lądzie stałym, o zróżnicowanej wielkości i standardzie, od malutkich naturalnych stanic wodnych do nowoczesnych z 5* standardem oraz 2 małe mariny, zapewniają idealne warunki do cumowania dla wszystkich amatorów wody. Do najbardziej znanych z doskonałą infrastrukturą oraz bogatą ofertą należą ,: Ückeritz, Zinnowitz, Krummin – posiadające 4* oraz Karlshagen, Peenemünde, Marina Kröslin - certyfikat 5*.

Ten, kto nie posiada własnej łodzi wcale nie musi zrezygnować z przyjemności wycieczki po wodzie. Rejsy oferowane są zarówno po Bałtyku, jak i po Achterwasser. Rejsy jachtem wycieczkowym odbywają się z portu w mieście Usedom, natomiast żaglowcem „Weiße Düne“ z Neppermin, Karlshagen oraz Wolgast, a na wyprawę łodziami silnikowymi wybierzemy się ze Stagnieß, Zinnowitz, Peenemünde. Takie łodzie zapraszają również na wyprawy z każdego molo w Uzdrowiskach Cesarskich oraz Zinnowitz.

Czarter jachtów na Uznamie
Sportowo, dynamicznie, przytulnie, czy elegancko – łódź „Sandperle“ spełni wszelkie oczekiwania. Okoliczne wody wyspy Uznam można opłynąć przyjaznymi dla środowiska łodziami z elektrycznymi silnikami, do których sterowania nie wymagane są żadne uprawnienia, wynajętymi od firmy „Wasserlinie Häfen GmbH”. Bazą czarterową, gdzie podczas postoju można również naładować akumulatory jest port w Ückeritz, natomiast w Stagnieß, Balm i Neppermin, jak i na przystani Krummin i marinie w Krößlin, możliwe jest wynajęcie łodzi ze skiperem.

Zurück zur letzten Seite
Nach oben scrollen
© 2016 - Usedom Tourismus GmbH - usedom.de
<